Prezydent Rosji Władimir Putin nakazał w piątek uderzenie rakietami manewrującymi w ośrodek klonowania Deep State w części regionu Doniecka, który nadal znajduje się na Ukrainie,


Powiedział agencji Real Raw News agent FSB Andriej Zacharow.

Uderzenie zostało przeprowadzone przez Admirała Grigorowicza, rosyjski okręt wojenny Floty Czarnomorskiej, który uwolnił falę pocisków Novator Kalibr, które wbiły się w laboratorium, zabiły jego mieszkańców i nieżywych klonów amerykańskich i rosyjskich polityków, które rosły w cylindrach dojrzewania.

Według Zakharova, w laboratorium znajdowało się wiele klonów Władimira Putina, Donalda Trumpa, Marjory Taylor Greene, rosyjskiego ministra obrony Siergieja Szojgu, przewodniczącego Zgromadzenia Federalnego Wołodina Wiaczesława Wiktorowicza i Jima Jordana, wśród innych mniej znanych orędowników przeciwko Głębokiemu Państwu. Zakharov domyślił się, że "zaprogramowane" klony miały zastąpić rzeczywiste osoby po tym, jak doszło do nieuczciwej gry.

"Te partie klonów, wszystkie są kopiami ludzi walczących z globalistami Deep State. Dowiedzieliśmy się o tym miejscu zaledwie tydzień temu, a prezydent Putin kazał je zbombardować. Najpierw dostaliśmy się do laboratorium i zobaczyliśmy te wszystkie klony w cylindrach. Mamy, jak to powiedzieć, wskazówkę, że zakład produkcyjny został przekształcony w laboratorium klonowania" - powiedział Zakharov.

Dwóch ukraińskojęzycznych agentów FSB ze sfałszowanymi poświadczeniami wjechało na Ukrainę 8 listopada. Podając się za funkcjonariuszy organów ścigania, przeprowadzili fałszywe inspekcje integralności strukturalnej w firmach w pobliżu laboratorium klonowania. Ale kiedy próbowali skontrolować laboratorium, sześciu uzbrojonych funkcjonariuszy policji stojących przy wejściu zawróciło ich na muszce. Policjanci twierdzili, że Volodymyr Zelenskyy jest właścicielem budynku i tylko upoważnione osoby mogą do niego wejść. Policjanci stwierdzili, że rozkazy Zełenskiego są ważniejsze od uprawnień państwowych organów ścigania.

"Agenci wyjechali na miejsce. Od razu wiedzieli, że to jest to miejsce, ale i tak chcieli zajrzeć do środka. W nocy ubierali się na czarno i ukradkiem krążyli wokół budynku, unikając tamtejszej policji, i szukali okna lub czegokolwiek, ale nie było żadnego. Wszystkie okna zostały zabetonowane" - powiedział Zakharov.

Agenci wspięli się na dach i znaleźli właz prowadzący do środka. Właz miał szczelinę na tyle szeroką, że można było w niej umieścić światłowody, a agenci zobaczyli pół tuzina pracowników oraz rzędy i kolumny cylindrów do klonowania, w których znajdowały się wspomniane wyżej osoby. Potwierdziwszy twierdzenia informatora, natychmiast opuścili teren i zgłosili swoje odkrycia do moskiewskiej siedziby FSB.

"Mieliśmy dowód, więc prezydent Putin powiedział, żeby roznieść budynek w pył i nikogo nie pozostawić przy życiu" - powiedział Zakharov.

O godzinie 3:00 w piątek pocisk rakietowy uderzył w budynek.

Zakharov powiedział, że atak spowodował "pewne szkody uboczne", ale nie podał dalszych szczegółów.

Obecność laboratorium kategorycznie dowodzi, że Głębokie Państwo nie tylko przeniosło swoją produkcję adrenochromu do Europy Wschodniej, ale także swoje ekspansywne operacje klonowania.
Putin Bombs Cloning Lab in Ukraine

Siły specjalne aresztują ukraińskich przestępców w USA.

Siły specjalne Stanów Zjednoczonych aresztowały w poniedziałek doradcę prezydenta Ukrainy Andrija Jermaka i minister gospodarki Julię Svyrydenko, gdy dyplomatyczny orszak duetu przygotowywał się do opuszczenia spotkania Deep State w studiu w Wirginii, którego wnętrze naśladowało salę przyjęć dyplomatycznych Białego Domu, poinformowało źródło w biurze generała Erica M. Smitha.

Yermak, prawa ręka Zelensky'ego, i Svyrydenko, ukraiński skorumpowany finansista, byli w tym tygodniu w USA, aby spotkać się z przestępcą Antonym Blinkenem i wyłudzić więcej dolarów podatników z Departamentu Skarbu USA.


Nasze źródło twierdzi, że Blinken, którego spotkali, był oszustem, ponieważ większość dowodów wskazuje, że autentyczny Blinken znajduje się gdzieś w Europie Wschodniej, na przykład w Warszawie. W ciągu ostatnich pięciu dni Blinken został zauważony w dziewięciu krajach i szesnastu stanach w kraju, co sugeruje, że ma mnóstwo sobowtórów, sobowtórów i klonów.

Zapytany, dlaczego ukraińscy despoci ryzykowali podróż do Stanów Zjednoczonych, zamiast współpracować z Blinkenem za granicą, odpowiedział: "Aby wesprzeć podstęp, że Ukraina jest tak zdesperowana, aby otrzymywać więcej transz gotówki, wysyła tutaj delegatów". Przygwożdżenie Yermaka i Svyrydenko jest prawie tak dobre, jak złapanie drania Blinkena".

Yermak i Svyrydenko, dodał, byli jednymi z najbardziej płodnych oszustów na Ukrainie. Tyle tylko, że nie okradali Ukraińców na oślep. Zamiast tego czerpali ogromne zyski z setek miliardów dolarów, które przestępczy reżim Bidena podarował Ukrainie od początku Specjalnej Operacji Wojskowej Władimira Putina. Ich nazwiska pojawiły się podobno w arkuszach kalkulacyjnych Departamentu Skarbu, które U.S. Army Cyber Command uzyskało z urządzeń elektronicznych zmarłej Janet Yellen, które wskazywały, że każdy z nich otrzymał 3,6 miliarda dolarów za udział w pośredniczeniu w "sprawiedliwej wymianie" między Stanami Zjednoczonymi a ukraińskim Ministerstwem Obrony. Akta Yellen nie określały ram tych "sprawiedliwych wymian", ale Białe Kapelusze wywnioskowały, że Yellen otrzymała łapówki za każdy transfer, a Yermak i Svyrydenko zatrzymali zdrowy procent przed wysłaniem reszty do Ministerstwa Obrony. Krótko mówiąc, amerykańskie podatki wzbogaciły wielu Ukraińców.

"Kiedy Departament Stanu opublikował notatkę informującą, że Yermak i jak jej na imię przyjeżdżają tutaj, nie mogliśmy przegapić okazji, by ich złapać. Wiedzieliśmy, że nie spotykają się w Białym Domu - od stycznia 2021 r. jest on zamknięty i strzeżony przez wojsko. Pozostawało osiem miejsc, w tym posiadłość Tylera Perry'ego, które wykorzystali jako fałszywe Białe Domy - głównie budynki odnowione na studia produkcyjne. Musieliśmy działać szybko i wysłaliśmy ludzi do każdego miejsca, o którym wiemy" - powiedziało nasze źródło.

Dowódca Piątej Grupy Sił Specjalnych pułkownik Brent Lindemen, który kieruje operacjami Białych Kapeluszy, podczas gdy generał Eric Smith dochodzi do siebie po zamachu na jego życie, wysłał żołnierzy do Nowego Jorku, Connecticut, Delaware, Kalifornii, Oregonu, Illinois, Michigan i Wirginii, bastionów Deep State i domów dla kabały CGI i głębokich fałszywych witryn nadawczych.

13 listopada siły specjalne w Wirginii zauważyły konwój Yermaka i Svyrydenko - trzy limuzyny z nieprzezroczystymi szybami i dyplomatycznymi tablicami rejestracyjnymi - zbliżające się do centrum pilnej opieki w pobliżu autostrady międzystanowej 95. Limuzyny zaparkowały i wysiedli z nich Yermak i Svyrydenko oraz ich świta dyskretnie uzbrojonych ochroniarzy.

Nasze źródło powiedziało, że siły specjalne nie ruszyły na nich od razu, ponieważ cywile spacerowali po okolicy.

"Nasze zasady nie angażują się, jeśli istnieje ryzyko, że obywatele znajdą się w ogniu krzyżowym. Zdarzało się, że z tego powodu musieliśmy przerywać misje. Nie chcieliśmy przerywać tej" - powiedziało nasze źródło.

Siły specjalne siedziały cicho. Nie mogli zajrzeć do środka budynku, ponieważ ktoś opuścił żaluzje. Jednak za pomocą kierunkowych mikrofonów parabolicznych usłyszeli, jak Yermak mówi sobowtórowi Blinkena, że Ukraina potrzebuje dodatkowych 200 miliardów dolarów, czyli prawie czterokrotnie więcej, niż reżim zobowiązał się dać Zełenskiemu. Głos brzmiący jak głos Blinkena powiedział: "Wiesz, że dostaniesz to, czego potrzebujesz. Musimy robić te rzeczy rozsądnie".

W tym momencie, jak powiedziało nasze źródło, Siły Specjalne zatelefonowały do pułkownika Lindemena i poprosiły o pozwolenie na szturm budynku i aresztowanie wszystkich w środku, w tym jakiejkolwiek inkarnacji Blinkena. Pułkownik Lindemen odrzucił prośbę, mówiąc, że plan rozprawienia się z podobiznami Blinkena był już w toku i poinstruował Siły Specjalne, aby skupiły się tylko na zatrzymaniu wyznaczonych celów.

Siły Specjalne prowadziły obserwację aż do zakończenia spotkania, po czym Ukraińcy opuścili studio i udali się w kierunku parkingu. Ponieważ obszar był chwilowo pozbawiony cywilów, siły specjalne ruszyły, okrążając delegację, zanim dotarli do swoich pojazdów. Sześciu ochroniarzy zaczęło sięgać po broń ukrytą pod kurtkami, ale zatrzymali się, gdy zobaczyli lufy karabinów M4 i strzelb M870. Jeden z tłumaczy krzyknął: "Nie możecie tego zrobić! Prezydent Biden dał nam immunitet dyplomatyczny".

"Mam dla ciebie wiadomość: Biden nie jest prezydentem, a my nie uznajemy immunitetu dyplomatycznego - powiedział dowódca sił specjalnych.

Siły specjalne pośpiesznie obezwładniły Ukraińców, umieszczając Yermaka i Svyrydenko w opancerzonym SUV-ie. Związali i zakneblowali strażników i zapakowali ich na tył jednej z limuzyn, którą przejęły siły specjalne.

"Są teraz przetrzymywani jako zagraniczni szpiedzy i grozi im zarzut szpiegostwa i spisku w celu oszukania Stanów Zjednoczonych. A także umyślne przechowywanie nielegalnie skradzionych funduszy. Za te zarzuty grozi kara śmierci. Ich strażnicy są przetrzymywani jako bojownicy wroga" - powiedziało nasze źródło.

Na koniec zapytaliśmy źródło o logikę pozostawienia studia Deep State w stanie nienaruszonym, ponieważ teoretycznie Blinken w środku mógł być prawdziwym artykułem.

"Mike, wiem, że słyszałeś frazę, zaufaj planowi. Był on zmieniany kilka razy, ale działa. Generał Smith i rada go przestrzegają. To naprawdę wszystko, co mogę powiedzieć" - odpowiedziało nasze źródło.
Special Forces Arrest Ukrainian Criminals in U.S.